Як позбутися жиру на животі: тренер розкрив головний секрет

Спалювання жиру на тварині – це не лише питання прав на прес. Тренер Тайлер Рід, який має понад 15 років досвіду, наголошує, що ключ до плоского життя – це поєднання силових та кардіотренувань

Спалювання жиру на животі вимагає більшого, ніж просто скручування і присідання. Тут потрібне тренування, яке не тільки зміцнює тулуб, а й підвищує частоту серцевих скорочень і задіює кілька груп м’язів.

Тренер із 15-річним досвідом Тайлер Рід зазначив, що секрет у тому, щоб поєднувати вправи на тулуб із динамічними рухами, що спалюють жир, щоб підтягувати живіт, пише Eatthis.

Він зазначив, що локально прибрати жир з живота неможливо, але можна зосередитися на зміцненні тулуба і поліпшенні метаболізму, що допомагає спалювати жир ефективніше. Об’єднуючи вправи на тулуб з функціональними рухами, ви створите тренування, яке нарощує м’язи, збільшує спалювання калорій і зменшує живіт швидше, ніж традиційні тренування на прес.

Це тренування для тулуба розроблено спеціально для опрацювання глибоких м’язів живота, при цьому метаболізм має бути високим. Зосередившись на повній активації тулуба, додавши інтенсивності, ви створите бажану м’язову форму, одночасно позбуваючись жиру на животі. Робіть це тренування постійно і ви побачите результати у вигляді більш підтягнутого і пружного живота, зазначив Рід.

Тренування

Що вам потрібно: еластична стрічка, фітнес-м’яч (за бажанням), тренувальний килимок.

Програма:

Робіть такі вправи по колу з мінімальним відпочинком. Виконуйте по 3-4 підходи залежно від рівня фізичної підготовки.

  • Підйоми ніг у висі – 12 повторень
  • Дроворуб з еспандером – 10 повторень на кожен бік
  • Скручування велосипеда – 15 повторень на кожен бік
  • Планка з підтягуванням колін – 12 повторень

Інструкції з виконання вправ

Підйоми ніг у висі – одна з найефективніших вправ на нижній прес для зміцнення тулуба і підтяжки нижньої частини живота. Цей рух змушує весь тулуб стабілізуватися під час підйому ніг. Він також задіює згиначі стегна і нижній прес, які є ключовими частинами для зменшення жиру на животі. Оскільки для цього потрібно висіти на перекладині, воно також зміцнює хват і верхню частину тіла. Якщо вам складно піднімати прямі ноги, ви можете згинати ноги в колінах.

Повисніть на перекладині, повністю випрямивши руки і задіявши тулуб. Утримуючи ноги прямими, підніміть їх до грудей контрольованим рухом. Повільно опустіть їх назад у вихідне положення, не розгойдуючись.

Дроворуб з еспандером тренує косі м’язи живота, нижню частину преса і загальну стійкість тулуба. Цей рух імітує реальні обертальні рухи, що робить його дуже ефективним для розвитку сили тулуба. Використовуючи еспандер, ви створюєте постійну напругу протягом усього руху, змушуючи м’язи корпусу працювати інтенсивніше.

Закріпіть еспандер на рівні грудей і встаньте, розставивши ноги на ширині плечей. Візьміться за рукоятку обома руками та поверніть тулуб, простягаючи еспандер по діагоналі через тіло. Повільно поверніться у вихідне положення і повторіть.

Велосипедні скручування – класична вправа для преса, яка задіює весь корпус, включно з прямим м’язом живота, косими м’язами і глибокими стабілізувальними м’язами. Поперемінний рух коліна до ліктя створює сильний обертальний ефект, який допомагає сформувати прес і збільшити спалювання калорій. Оскільки ця вправа виконується у вищому темпі, вона служить як для тонусу м’язів, так і для спалювання жиру. Ключ до максимізації її переваг – підтримання правильної форми, підтримання тулуба в напрузі й уникнення інерції.

Ляжте на спину, заклавши руки за голову і піднявши ноги над підлогою. Підтягніть одне коліно до грудей, одночасно повертаючи тулуб так, щоб торкнутися коліна протилежним ліктем. Чергуйте сторони, щоб на кожну було по 15 повторень.

Планка з підтягуванням колін поєднує в собі стійкість тулуба з динамічним рухом, що робить її потужною вправою для зменшення жиру в нижній частині живота. Ця варіація змушує ваш прес активно працювати, коли ви підтягуєте коліна до грудей. Цей рух зміцнює глибокі м’язи корпусу, що відповідають за поставу, вирівнювання хребта. Крім того, ця вправа додає елемент кардіонавантаження, допомагаючи прискорити спалювання жиру.

Почніть із високої позиції планки, руки під плечима і напружений корпус. Підтягніть одне коліно до грудей, утримуючи спину прямою. Поверніться в позицію планки і поміняйте бік.

The post Як позбутися жиру на животі: тренер розкрив головний секрет first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Актуальні новини

Схожі статті

Глобальне потепління позбавляє людей сну та підриває здоров’я

Зростання температури у світі призводить не лише до кліматичних катастроф, а й до менш помітних, але небезпечних наслідків — порушення сну. Особливої уваги заслуговують нічні температури, які дедалі частіше перевищують позначку в 27 °C. Нове дослідження, опубліковане в журналі Nature Communications, показало, що нічна спека серйозно впливає на якість сну і провокує розвиток обструктивного апное […]

Найзаможніша співачка України показала свій палац: всередині – золото, мармур і студія звукозапису

Камалія відчинила двері свого дому для журналістів і вразила глядачів масштабами та гламуром інтер’єру. У програмі «По Хатах на Люкс ФМ!» зірка провела екскурсію по маєтку, який оцінює в 15 мільйонів доларів. Триповерховий особняк Камалія придбала ще у 2009 році, щоправда, тоді це були лише «голі стіни». Співачка особисто займалася дизайном і добором усіх деталей […]

Незвичний присмак у роті може бути симптомом серйозного захворювання

Часом організм сигналізує про неполадки способом, який легко проігнорувати — наприклад, появою дивного присмаку в роті. Якщо це явище не пов’язане з їжею та не зникає тривалий час, варто поставитися до нього серйозно: воно може свідчити про приховані проблеми зі здоров’ям. Медики наголошують, що присмак у роті може бути симптомом порушень в роботі внутрішніх органів. […]

Як організм сигналізує про дефіцит магнію і чим це може загрожувати

Магній — один із ключових мікроелементів, що забезпечує стабільну роботу багатьох систем організму. Він бере участь у м’язових скороченнях, синтезі РНК і білка, метаболізмі енергії, а також сприяє зміцненню кісток і зубів. Проте організм не здатен виробляти цей елемент самостійно, тож щоденне його надходження з їжею — критично важливе. Якщо рівень магнію в організмі знижується, […]